Katowice,

KIEROWCA C+E (W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM) [OKOŁO 700 ZŁ/BRUTTO ZA DNIÓWKĘ]

ID: 4178063

Zakres obowiązków: - Transport międzynarodowy: ciągnik siodłowy z naczepą.- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie UE. Wyjazdy w systemie 3:1 (trzy tygodnie w trasie, tydzień wolnego) lub wyjazdy 10 dniowe (10 dni w trasie, 4 dni wolnego) lub praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne).- Godziny pracy zgodnie z czasem pracy kierowców: do uzgodnienia, w zależności od zleconej trasy.

Szczegóły

  • Oferta pracy
  • KIEROWCA C+E (W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM) [OKOŁO 700 ZŁ/BRUTTO ZA DNIÓWKĘ]
  • Numer
  • StPr/24/2600
  • Dodane przez
  • Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Warunki pracy i płacy

  • Miejsce pracy:
  • 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Zakres obowiązków
  • - Transport międzynarodowy: ciągnik siodłowy z naczepą.- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie UE. Wyjazdy w systemie 3:1 (trzy tygodnie w trasie, tydzień wolnego) lub wyjazdy 10 dniowe (10 dni w trasie, 4 dni wolnego) lub praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne).- Godziny pracy zgodnie z czasem pracy kierowców: do uzgodnienia, w zależności od zleconej trasy.
  • Rodzaj umowy:
  • Wymiar etatu:
  • 1.000
  • Zmianowość:
  • inna
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
  • 40.00
  • Liczba godzin pracy w miesiącu:
  • 160.00
  • Data rozpoczęcia:
  • 15.10.2024
  • Data zakończenia pracy:
  • Wynagrodzenie brutto
  • od 14 000 PLN
  • System wynagradzania:
  • Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zawód:
  • kierowca ciągnika siodłowego

Wymagania

  • Konieczne:
  •    Wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe,
      Uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych, Prawo jazdy kat. C + E,
  • Inne:
  • Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku Kierowcy C+E.

Dane pracodawcy

  • Pracodawca
  • WILLARD CAPITAL SB BILIONARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres www
  • Sposób aplikowania
  • bezpośrednio do pracodawcy
  • Nazwa urzędu pracy
  • Adres
  • Panewnicka 28, 40-709 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
  • Osoba do kontaktu
  • BARTOSZ LEGIERSKI
  • Numer telefonu
  • 517-712-915
  • E-mail